FAQ

Nejčastěji kladené dotazy našich zákazníků

Skoro jakékoliv. Mezi námi nejčastěji popisované materiály patří různé kovy, slitiny, ocel a plasty. Jelikož se jedná o velice individuální záležitost a každý materiál je jiný budeme rádi pokud nám zašlete dotaz s informací který materiál chce označit.

V naší společnosti klademe obrovský důraz na plnění dodacích termínů. Dodací lhůty jsou všeobecně v řádech dnů až týdnů pokud není dohodnuto jinak. Po předchozí dohodě jsme schopni některé zakázky realizovat na počkání.

Cena je velmi individuální. Záleží na počtu kusů, době laserování, výrobě přípravku apod. proto nemůže sdělit konkrétní výslednou sumu. Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám vytvořit nabídku přímo na míru podle vašich potřeb a nechat Vám dostatek času pro Vaše rozhodnutí.

U standartních zásilek využíváme služeb smluvních partnerů PPL a DHL. Pro zahraniční zásilky využíváme společnost UPS. Pro nadměrné a objemné zásilky nabízíme služby vlastní dopravy případně společnosti TopTrans. Na přání zákazníka je možné zaslat zboží i Českou poštou.

Ano. Pokud se stane, že popis sleze v důsledku špatného vypálení apod. zboží samozřejmě vyreklamujeme a v co nejkratší možné době společně nalezneme řešení.

Ano. Můžeme zařídit dělení laserem, pilou a vodním paprskem.

Ano. Používáme více násobné zabezpečení. Základním zabezpečením je aktualizovaný antivirový program, zaheslované počítače a počítače odpojené od internetu. Dalším stupněm je šifrování cloudového úložiště. V neposlední řadě používáme pro přenos souborů mezi servery šifrování VPN. Vaše data nikdy nepředáme třetím stranám za účelem marketingu apod.

Ano můžeme. Jsme schopni navrhnout plně automatické výrobní pracoviště. V případě zájmu kontaktujte vedení společnosti v sekci kontakty.

Používáme pouze kvalitní stroje německé výroby, které zaručují 100% přesnost popisu. Počítače jsou vybaveny německým softwarem pro ovládání laseru. Dále využíváme software CorelDRAW Graphic Suite 2019. 

Ano. Jen si prosím domluvte schůzku v sekci kontakty.

Prodáváme pouze lasery. Ale mile rádi Vám doporučíme spolehlivého dodavatele folií a barev.

Nenašli jste Vaše dotaz? Neváhejte nás kontaktovat

Close Menu